lobby kopma

tellcom67

Posted 26 June 2014 - 8:39 pm
son 1 aydır , oyunun içinde veya spec ken sürekli bağlantı kopuyor . fiber 100mbit kullanıyorum paket kaybı hiç yok . modem ip de bırakmıyor. voobly mesenngerda kopmuyor fakat lobbyden kopuyorum. neden olabilir weya nasıl çözebilirim ?

kopma esnasında herhangi bir hata vermiyor voobly donup kalıyor tekrar lobbye çift tıklıyorum giriyor fakat max 20 dk durabiliyorum oyunlarda
Link | Reply | Quote
 FoxValentine_

Posted 27 June 2014 - 3:44 pm
Vooblyden düştüğün zaman karşına Lost Connection gibi bir yazı gelmesi lazım ve o tablonun içinde hata numarası yazar. O kodu bana söyleyebilir misin?
Link | Reply | Quote
 tellcom67

Posted 27 June 2014 - 7:49 pm
selam başka bi topiğide yazmıştım 10000000 li hata kodu geliyor . o topicdeki arkadaşta sorunu oyun başladıktan sonra roomda lobiye devam et yazısına tıklamış ondan sonra kopma gidiyordu. bende böyle çözmüştüm sorunu , açıkcası çözdüğümü sanmıştım fakat artık o da çare etmiyor. klasik olarak her oyunda 32. dk işin garibi kopuyorum. space olarak oyun izlesemde aynı oynasamda aynı. portla alakalı sorun yok modemde. portlar açık.
Link | Reply | Quote
 FoxValentine_

Posted 29 June 2014 - 1:25 am
Evet diğer konuda yazdığın yazıyı okudum ve doğru yere yazmışsın. Bende sorunun çözümü için tech support moderatorlerle iltibattaydım. Umarım ordan güzel bir çözüm çıkar.
Link | Reply | Quote
 [ A ]Fetih_ALTINORDA

Posted 15 August 2014 - 10:08 pm
Network Connection Error [Code: 10000001]. Connection errors are typically caused by a temporary server outage, a firewall, or a problem with your internet connection. If it's been a long time since you've connected to Voobly it's recommended that you redownload the client from the website.

bende de çıkıyor aynısı. oyunların ne tadı kaldı ne tuzu ..!!

Link | Reply | Quote
[1]
Displaying 1 - 5 out of 5 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests

Dân số hiện tại:
Word Association (35 Người chơi)
New Voobly Client 2.7 (31 Người chơi)
TIW 2020 Map votes (30 Người chơi)
CBA PathBlood 1.8.0 (27 Người chơi)
AoKTS updates (27 Người chơi)
1.6 reward campaing (26 Người chơi)
Photos of Voobly Players (26 Người chơi)
Chủ đề tích cực nhất tuần qua: