lobby kopma

tellcom67

Posted 26 June 2014 - 8:39 pm
son 1 aydır , oyunun içinde veya spec ken sürekli bağlantı kopuyor . fiber 100mbit kullanıyorum paket kaybı hiç yok . modem ip de bırakmıyor. voobly mesenngerda kopmuyor fakat lobbyden kopuyorum. neden olabilir weya nasıl çözebilirim ?

kopma esnasında herhangi bir hata vermiyor voobly donup kalıyor tekrar lobbye çift tıklıyorum giriyor fakat max 20 dk durabiliyorum oyunlarda
Link | Reply | Quote
 FoxValentine_

Posted 27 June 2014 - 3:44 pm
Vooblyden düştüğün zaman karşına Lost Connection gibi bir yazı gelmesi lazım ve o tablonun içinde hata numarası yazar. O kodu bana söyleyebilir misin?
Link | Reply | Quote
 tellcom67

Posted 27 June 2014 - 7:49 pm
selam başka bi topiğide yazmıştım 10000000 li hata kodu geliyor . o topicdeki arkadaşta sorunu oyun başladıktan sonra roomda lobiye devam et yazısına tıklamış ondan sonra kopma gidiyordu. bende böyle çözmüştüm sorunu , açıkcası çözdüğümü sanmıştım fakat artık o da çare etmiyor. klasik olarak her oyunda 32. dk işin garibi kopuyorum. space olarak oyun izlesemde aynı oynasamda aynı. portla alakalı sorun yok modemde. portlar açık.
Link | Reply | Quote
 FoxValentine_

Posted 29 June 2014 - 1:25 am
Evet diğer konuda yazdığın yazıyı okudum ve doğru yere yazmışsın. Bende sorunun çözümü için tech support moderatorlerle iltibattaydım. Umarım ordan güzel bir çözüm çıkar.
Link | Reply | Quote
 [ A ]Fetih_ALTINORDA

Posted 15 August 2014 - 10:08 pm
Network Connection Error [Code: 10000001]. Connection errors are typically caused by a temporary server outage, a firewall, or a problem with your internet connection. If it's been a long time since you've connected to Voobly it's recommended that you redownload the client from the website.

bende de çıkıyor aynısı. oyunların ne tadı kaldı ne tuzu ..!!

Link | Reply | Quote
[1]
Displaying 1 - 5 out of 5 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests