Köylü Sayısı görebilme

nogodd12

Posted 3 June 2020 - 7:38 pm
Merhaba arkadaşlar bu videolarda izlediğimde,yukarda köylü sayılarını bölerek gösteriyor bu voobly de varmıdır varsa patch linkini alabilirmiyim acaba.
Link | Reply | Quote
 nogodd12

Posted 4 June 2020 - 6:52 pm
Cevap gelmemesinin sebebi anlaşılmamış olmasıdır diye düşünerek tekrar açıklama gereği hissettim.Arkadaşlar demek istediğim yukarıda bulunan - 30 villager taş , 20 villager et , 40 villager altın açıklaması yapan bir patch varmıdır yani insanlarl bunu nasıl görebiliyor özel bir sürümümü vardır ?
Link | Reply | Quote
 Danyal_Gergin

Posted 8 June 2020 - 11:25 pm
sağ alttaki buttonlardan bakalırsın alt+ kısayol tuşları vardı da unuttum şimdi hotkey'den bakarsın. onun harici üste altın-taş kısmında yazılı olanı yok.
Link | Reply | Quote
 nogodd12

Posted 9 June 2020 - 4:43 pm
Ondan bahsetmiyorum dostum bak ekteki gibi olan[img][/img][You must login to view link]
Link | Reply | Quote
 TunaKhan

Edited 9 July 2020 - 8:07 pm by TunaKhan
Bu özellik Voobly gibi harici bir uygulamanın değil, ilgili oyun ile alakalıdır.

Şuan Age of Empires II: The Conquerors dan aldığım benzer bir görüntüyü paylaşıyorum.

You must login into Voobly to view image

Forumda açtığınız konulara anında ya da bir kaç gün içerisinde bazen yanıt alamayabilirsiniz. Örneğin Memper Plus üyeleri izinli ya da tatilde olabilir. Diğer kullanıcılar forumu çok sık kullanmıyo olabilir. Bu gibi durumlarda forumun mesaj bölümünü kullanarak herhangi bir Member Plus üyesine ya da bana mesaj atabilirsiniz. Mutlaka mesajınızı gördüğümüz ilk an cevap alabilirsiniz.

Saygılarımla.

Link | Reply | Quote
[1]
Displaying 1 - 5 out of 5 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests

What's popular right now: