Community Forums > Voobly General > General Discussion / Off Topic > [TR Cup R4]dolap_osman vs Ertug

[TR Cup R4]dolap_osman vs Ertug

Kuvvy

Posted 7 November 2012 - 10:17 am
Son gun pazar.

GL&HF.
Link | Reply | Quote
 Kuvvy

Edited 7 November 2012 - 10:19 am by Kuvvy
---Reklam
Kuvvy wrote:
Ödüller:
[You must login to view link] 3 aylık platinum premium üyelik + madalya
[You must login to view link] 3 aylık gold premium üyelik + madalya
[You must login to view link] 3 aylık silver premium üyelik + madalya

ve ilk 3'e para ödülü:
Turnuva sponsorları - http://www.voobly.com/forum/thread/123434

Kazananları(ilk 3) dream team ile güzel bir maç bekliyor, şimdiden belirteyim fakat dream team'de kimlerin olacağı süpriz olsun.
Kuvvy wrote:
Daha önce de söylediğim gibi, bu kuru kuruya bir turnuva olmayacak. Bu başlıkta cömert arkadaşlarımızdan ortaya koyabileceğimiz ödül adına para yardımında bulunmalarını istiyoruz.
Bilindiği üzere böyle turnuvalara sürekli karşımıza çıkmıyor ve şimdi bir fırsatımız varken bunu değerlendirelim. Şuan itibariyle birkaç arkadaş bu konuda yardımcı olabileceğini söyledi, bakalım inşallah bu sayı artar.

Türkiye'den para göndermek isteyen arkadaşlara hesap bilgilerimi verebilirim havale/EFT yapabilirler. Yurtdışında yaşayan arkadaşlar Western Union ile para aktarımı yapabilirler.

Paypal hesabımda var fakat bana çok kesinti yapıyor gibi geliyor. Paypal hakkında daha fazla tecrübesi olan arkadaşlardan bilgi almak isterim.

Özet olarak siz yardımda bulunmaya istekli olun para herşekilde sahibine ulaşır. Eğer bağış yapan kişilerde isterse isimlerini bu sayfada paylaşacağım.

Sponsorlar:
Kaan aka Archer_o - 150$
Ertug aka _IamErtug - 200TL

---Reklam.
Link | Reply | Quote
 Ertugguner

Posted 7 November 2012 - 12:55 pm
Slm osman ben ertuğ diğer nickin username'ini değiştirmiştim kullanmıyorum artk , vooblydeyim sürekli I_do_Skirms baebae laptopstyle_ nicklerim müsait olursan herhangi bi zaman msj atarsan oynayabiliriz.
Link | Reply | Quote
 [HyM]dolap_osman

Posted 8 November 2012 - 8:28 am
slm ertuğ ben bugün müsaitim akşam saat 22:00 de yapalım maçı sen de uygunsan
Link | Reply | Quote
 Ertugguner

Posted 8 November 2012 - 11:41 am
22 çok geç diilmi:D
Link | Reply | Quote
 Ertugguner

Posted 8 November 2012 - 8:28 pm
osman lobideyim bekliyorum :^^^

Link | Reply | Quote
[1]
Displaying 1 - 6 out of 6 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests