Oyun Tanımlama Aracı

Oyun Tanımlama Aracı (OTA), Voobly uygulama içerisinde entegre bir özelliktir. Görevi, bilgisayaranızı tarayarak oyun yükleme klasörlerinin konumlarını doğrulamak ve eksik kayıt defteri dosyaları gibi hataları düzeltip eksik dosyaları tamamlamanızda yardımcı olmaktır. Ayrıca son sürüm oyun yamalarınıa sahip olmanızı sağlamaktır. OTA, zaman kaybını ve hatta karmaşık eski usül çözümleri sizlere unutturacaktır.
Bu sayfayı ayrıca aşağıdaki dillerde görüntüleyebilirsiniz :
ingilizce%20lang%20flag.pngspanyolca%20lang%20flag.pngTrke%20line.png
Contents:

Tanımlama aracı ile ilgili olası sorunlar

  1. OTA'nın nasıl çalıştığını ya da kayıp/bozuk dosyaları nasıl onardığını bilmemeniz ve bir oyunu oynayabilmeniz için gerekli bilgiyi bilmemeniz karşılaşılan sorunlardan biridir. OTA'nın çalışmıyor gibi görünmesinin en büyük sebebi de budur ve forumlarımızdan bu konu hakkında koalyca bilgi edinebilirsiniz. Aşağıda nerelerden yardım alabileceğinizi bulabilirsiniz.
  2. Oyununuzun sürümü hatalı ve oyun oynayamıyorsunuzdur. Oyun Tanımlama Aracı sorunu otomatik olarak düzeltir, ama düzeltmiyor ise bu büyük ihtimalle bir açıktır ve bu durumu raporlayarak sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda raporlama talimatlarını bulabilirsiniz.
  3. Sisteminizin kayıt defterinde oyun dosyaları mevcut değildir. Oyun Tanımlama Aracı sorunu otomatik olarak düzeltir, ama düzeltmiyor ise bu büyük ihtimalle bir açıktır ve bu durumu raporlayarak sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda raporlama talimatlarını bulabilirsiniz.
  4. Oyununuza ait güncel yamalara sahip değilsinizdir. Oyun Tanımlama Aracı sorunu otomatik olarak düzeltir, ama düzeltmiyor ise bu büyük ihtimalle bir açıktır ve bu durumu raporlayarak sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda raporlama talimatlarını bulabilirsiniz.

Bir sorunu raporlama veya yarım isteme

  1. Tanımlama (diagnostic) kaydınızı kopyalayın ve yapıştırın
  2. Ayrıca yaşadığınız sorunu açıklayın
  3. Hile-korumayı pasif hale getirin ve öyle oynamaya çalışın
  4. Verilen en detaylı bilgi ile sizlere daha kolay yardımcı olabiliriz

Örnek tanımlama kaydı


fcwutr3a5tvuchm2k5c0eg74pw5vn7q0

Oyun tanımlama aracını çalıştırma


zmwc9i8xk3xeejdmv8c3rvdvy46msuxh

 
1 User(s) are reading this document (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests