Community Forums > Voobly General > General Discussion / Off Topic > Gidelim ağzını burnunu kıralım!

Gidelim ağzını burnunu kıralım!

The_DeliCiouS__

Posted 29 January 2012 - 4:28 pm
Yoldaşlarım =)
Bu şerefsiz adi herif [l_LGN] ReD_BuLL siz de farketmişsinizdir oda açarken hep isme no turkısh yazıyo başlangıçta önemsemedim birine çatmıştır ondan yapıyodur yakında siler dedim ama piç bunu fantaziye çevirdi. Ve bu doğal olarak sinirlerimi bozuyo ve birşeyler yapmamız gerektiğini düşünüyom. İlk olarak şunu diyim rapor etmek işe yaramıyo tiye almazlar bir arkadaş bunu modun birine dedi onun cevabı normal bişi racisme(ırkçılık) girmez demiş. Zaten rapor etmek işin kolay yolu bu orospunun çocuğunu mal etmemiz lazım.
Ve benim aklıma güzel bi fikir geldi ve sizlerinde yardımı gerekiyo. Lütfen altıüstü oyun diye önemsememezlik yapmayalım. beraber bunu TOP yapacağız. BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR. Hem topu döndürmekte kolaylaşır. Hatta ilerde bu piçle çift kale maç da yaparız =) =)
Fikrime gelirsek bu adamın oynuna isminizi ve bayrağınızı sürekli değiştirerek girin yada yeni hesap açın yalnız sıfır oyun olanları atıyo. daha sonra bu piçle aynı takım olursanız ibnelik yapın mesela düşmana raze verin kill verin dışarı çıkamayacak şekilde duvar örün aklınıza gelebiliecek hertürlü ibneliği yapın. rakip olursanızda yenmeye bakın. eğer her oynunda en az iki arkadaşımız olursa büyük ihtimalle biri onun takımda olur.
örnek ben yaptım like_this benim http://www.voobly.com/match/view/5763786
lütfen ilgilenelim bu konuyla. Puandan önemli başka değerlerimizde var gurur gibi.
bir kaç gün yapsak o adi herif dersini alır
başka iğrenç adice fikirleri olan varsa paylaşalım

LÜTFEN BİLİÇLENELİM! ;smile2

Bir zamanlar biz de millet, hem nasıl milletmişiz
Gelmişiz, dünyaya milliyet nedir öğretmişiz!

Rahat yok bu ibneye
Link | Reply | Quote
 The_DeliCiouS__

Posted 29 January 2012 - 4:33 pm
Destek veren arkadaşlar bende varım bu ibneyle uğraşacam diyen varsa kendilerini burda belirtsinler.
Link | Reply | Quote
 Kuvvy

Posted 29 January 2012 - 4:35 pm
You must login into Voobly to view image
Link | Reply | Quote
 The_DeliCiouS__

Posted 29 January 2012 - 4:38 pm
kuuvy lütfen uzak dur hayrın olmuyo milleti soğutma yeter. çok ciddi bişi yapmıyoz ama kale almıyacak bişi de değil.
(adminken otabanda duran lehvalar gibi sadece yol gösteriyodun şuraya yaz buraya yaz... biz yolumuzu pusulamızla buluruz artık.)
Link | Reply | Quote
 Kuvvy

Posted 29 January 2012 - 4:49 pm
(adminken otabanda duran lehvalar gibi sadece yol gösteriyodun şuraya yaz buraya yaz... biz yolumuzu pusulamızla buluruz artık.)
Nereye gideceğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin bir önemi yok.
Link | Reply | Quote
 john21

Posted 29 January 2012 - 4:53 pm
atam izindeyiz
Link | Reply | Quote
 Kuvvy

Posted 29 January 2012 - 5:06 pm
Gidelim ağzını burnunu kıralım!
Zaten rapor etmek işin kolay yolu bu orospunun çocuğunu mal etmemiz lazım.
beraber bunu TOP yapacağız. BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR. Hem topu döndürmekte kolaylaşır. Hatta ilerde bu piçle çift kale maç da yaparız
Çok güzel arkadaşım, çok güzel.
Atam, yaşıyor olsaydı eminim seninle gurur duyardı bu yaptıklarından ötürü.
Türk milletinin onuru senin ve senin gibilerin eline düşmedi daha...
Link | Reply | Quote
 The_DeliCiouS__

Posted 29 January 2012 - 5:21 pm
Vay aq adam konuyu nereye çekti yaw bi siktir git napak ha söyle hiç bişi yokmuş gibi bakak mı mal gibi onu mu diyon dedik ya adam donnie ye söylemiş oda cevabı bu işte
24donnie:
Dude writing on description No Turks aint bad.
People say NO Mexicans on their games ALL the time. Cant do nothing and aint racisim just ya'll dont got good connection.
ve kabul ediyom benim fikir ibnece ama dedik ya başka fikirlerede açıcığız fikrin yoksa yolumuza taş koyma mesajlarını silersen sevinirim
Link | Reply | Quote
 Kuvvy

Posted 29 January 2012 - 5:26 pm
Benim senle kişisel problemim yok arkadaşım, sadece şaka maksatlı koydum onu oraya, ardından adminliğimi eleştirdin ve bende karşılık verdim. Hepsi bu. Konuyu daha düzgün bir üslupla ve gerekli önemi vurgulayarak yazsaydın bende gerekli kişilerle konuşurdum. Başlığından çekiliyorum, kolay gelsin sana.
Link | Reply | Quote
 The_DeliCiouS__

Posted 29 January 2012 - 5:52 pm
düşüncelerini yansıtmayan bi resim bu. ya yanlış resim koydum yada düşüncen sonradan değişti. hakkını helal et ama hata senden kaynaklandı. dediğin gibi kişisel problemimiz yok kapansın burda.
Link | Reply | Quote
 DeX_JeD1

Posted 24 August 2012 - 1:17 am
Kusura bakmayın ama ara sıra keyif için CS odalarına giriyorum ve Türkler hakikaten çekilemeyicek karakterde insanlardan oluşuyor.Bir örneğini de burada gördüm saçmasapan bir oyun yüzünden insanlara kin besleyip yine saçmasapan bir düşünce tarzıyla intikam almaya çalışıyorsun.Sanal ortamda bir insandan nasıl intikam alabilirsin? Seninki tıpkı şehit haberlerine facebooktan tepki gösterip vatansever olduğunu iddaa etmek gibi.Gelelim konumuza senaryo odalarında Türklerin olduğu odalara giriyorum adam daha beni tanımıyor etmiyor,oynamayı hiç bilmiyor kalkıp küfür etmeye başlıyor(tıpkı şuan senin bir arkadaşıma yaptığın gibi).Her 2 türkten biri böyle.Cahil,kinci ve karaktersiz... Bizi hiç iyi temsil etmiyorsunuz kusura bakmayın anlatmaya çalıştıklarım kendilerini biliyorlar
Link | Reply | Quote
 TheHacktor

Posted 23 September 2012 - 6:04 pm
;drunk ;drunk

Link | Reply | Quote
[1]
Displaying 1 - 12 out of 12 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests