Ses Sorunu[Çözüldü]

[Protists]Amoeboid

Edited 12 August 2013 - 10:06 am by Kuvvy
Oyun oynarken hiç ses gelmiyor ne tauntlar çalışıyor nede diğer sesler.Sadece oyuna başlamadan önceki ırkın sesleri ve oyun bitişindeki müzik geliyor.Çözümünü bilen varsa sevinirim tekrar silip yükledim ama sonuç aynı :(
Link | Reply | Quote
 Kuvvy

Posted 13 June 2013 - 5:11 pm
"Settings"e girip ses ayarlarini kontrol ettin mi?
Link | Reply | Quote
 [Protists]Amoeboid

Posted 22 June 2013 - 9:56 pm
Hemde kaç defa galiba sorun pc ile alakalı dosyaları buldum açtım ama ses çıkmıyor
Link | Reply | Quote
 FoxValentine_

Posted 11 July 2013 - 7:21 pm
Eğer oyun haricinde ses sorunun yoksa, sadece oyuna girdiğinde ses sorunu yaşıyorsan bu sorun oyun dosyasından kaynaklıdır. Oyunu farklı bir yerden yüklersen büyük ihtimal sorun çözülür.
Link | Reply | Quote
 [Protists]Amoeboid

Edited 1 August 2013 - 11:02 pm by [Protists]Amoeboid
Farklı yerden yükledim defalarca ama işe yaramadı.Laptopdaki aoc da sıkıntı yok ama dizüstünde sorun hala devam ediyor.Ses dosyalarını buldum.Ses dosyaları açılmasına rağmen ses çıkmıyor.Sorun büyük ihtamil pc ile alakalı ama bir çözüm hala bulamadım.Bu arada sorun sadece Aoc için geçerli değil aot ve aoe1 içinde geçerli :(
Link | Reply | Quote
 [Protists]Amoeboid

Posted 2 August 2013 - 10:51 pm
Sorunu Çözdüm bu arada arkadaşlar.Eğer ses kartı kullanıyorsanız ses kartının driverini güncellemenizi tavsiye ederim.Eğer benim gibi kullanmıyorsanız realtek high definiton audio güncellemesini internette bulup indirin sorun çözülecektir..........

Link | Reply | Quote
[1]
Displaying 1 - 6 out of 6 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests

What's popular right now: